موضوعات وبسایت : ورزشی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

بزرگ شدن بازو در یک ماه بدون وسیله

بزرگ شدن بازو در یک ماه بدون وسیله

نویسنده : شیما علیزاده | زمان انتشار : 10 آذر 1399 ساعت 13:08

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان بزرگ شدن بازو در یک ماه بدون وسیله را مطالعه خواهید کرد.

بزرگ شدن بازو بدون ورزش و تمرینات خاص

آیا دنبال این هستید که بدانید چگونه می توان بازوهای بزرگ تری داشت؟ پس این مقاله را دنبال کنید. اگر جزء افرادی هستید که هر روز به باشگاه می روند و از وزنه ها استفاده می کنند، شاید شنیده باشید که تنها راه برای بزرگ کردن بازو ها این است که صدها بار تمرینات همراه با دمبل را انجام دهید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

خب، اول باید بگویم که این مسئله آن قدرها هم درست نیست، بله، استفاده از وزنه ها و دمبل ها می توانند عضله دوسر بازو را بزرگ کنند، اما این تنها راه برای داشتن بازوهای بزرگ تر نیست.

17 راه برای این که بدون استفاده از وزنه بازو های بزرگتری داشته باشیم و چنانچه در بخش ورزش و تناسب اندامنمناک گفته ایم یک نفر می تواند عضله دوسر بازوی زیبایی داشته باشد، بدون این که از وزنه ها استفاده کند، که در ادامه تعدادی از این راه ها برای شما آورده شده است.

1. زودتر شروع کنید

بهترین زمان برای ورزش کردن و گرفتن بهترین نتایج این است که در ساعات اولیه روز این کار را آغاز کنید، مطالعات نشان می دهد که اگر در صبح ورزش کنید، نتایج حدود 33 درصد بهتر از زمان های دیگر خواهد بود، اگر به دنبال راه هایی می گردید که به وسیله آن بازوهای بزرگ تری داشته باشید، صبح ها زودتر از همیشه کار خود را آغاز کنید.

2. برای بزرگ شدن بازو سالم غذا بخورید

اگر به دنبال ماهیچه های بزرگتر در کمترین زمان ممکن می گردید، می توانید آن را به دست آورید، به شرطی که غذاهای سالم مصرف کنید ، رژیم روزانه خود را با دقت انتخاب کنید، تمام ورزشکاران بادی بیلدینگ اگر سالم غذا نخورند، هیچ کمکی به خودشان نمی کنند، اگر به دنبال بازوهای بزرگ تر هستید، این نکته مهم را هرگز فراموش نکنید.

%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85.jpg

مصرف غذاهای سالم برای داشتن ماهیچه های بزرگتر

3. فیزیولوژی را بشناسید

اگر فیزیولوژی انسان را درک نمی کنید یا حداقل قوانین پایه آن را نمی دانید، نمی توانید نتایج خوبی را در کمترین زمان ممکن بگیرید، در مورد ماهیچه های موجود در بازوها و چگونگی تمرین دادن آن ها مطالعه کنید، آن ها را بشناسید تا بتوانید قدم موثرتری در این راه بردارید و به دنبال راه هایی باشید که از طریق آن، بازو های خود را بزرگ تر از قبل کنید.

4. تکرار برای بزرگ شدن بازو

هیچ راهی برای بزرگ کردن بازو ها بهتر از این نیست که ست های خود را تکرار کنید، این ست ها باید کاملا آرام اما با قدرت انجام شود، اگر فکر می کنید که تمرینی برای شما مناسب تر عمل می کند، پس تعداد آن را افزایش دهید، با این کار سرعت تغییرات در ماهیچه های شما بیشتر از قبل خواهد بود که کاملا قابل مشاهده است، چگونه عضلات دوسر بازویی بزرگتری داشته باشیم، می توانید تنها با تکرار ست های تمرینی به دفعات زیاد این کار را ممکن بسازید.

5. خم شدن و ثابت ماندن

یکی از راحت ترین و بهترین کار ها که هنوز هم برای بسیاری از افراد ناشناخته است، این است که ماهیچه های خود را تا جایی که می توانید خم کنید و حداقل تا شماره 10 آن ها را در همان حالت نگه دارید، پیچ دادن و یا خم کردن عضلات بعد از تمرین بسیار کار سختی است، اما شما برای نتیجه بهتر این کار را انجام دهید و برای مدتی آن را در همان حالت نگه دارید، این کار باعث می شود که سرعت رشد عضلات شما افزایش پیدا کند.

6. کاهش دادن زمان استراحت برای داشتن بازو بزرگتر

سعی کنید با افزایش تعداد ست ها، زمان استراحت بین ست ها را هم کاهش دهید، در ابتدا می توانید بین هر ست 60 ثانیه استراحت کنید، اما کم کم این زمان را به 45 تا 30 ثانیه و در نهایت به 15 ثانیه برسانید، این موضوع برای داشتن بازوهای بزرگ تر بسیار حائز اهمیت است.

%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%D8%B6%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88.jpg

داشتن بازوهای بزرگتر

7. خلاقانه تمرین کردن برای رشد عضلات بازو

تنها به دلیل اینکه در منزل هیچ وزنه ای ندارید، دلیل نمی شود که انجام تمرین هایی شبیه به تمرین با وزنه را کنار بگذارید، در حقیقت بهتر است کمی خلاقانه تر رفتار کنید و از بچه ها و همسرتان در این زمینه کمک بگیرید و چنانچه در ورزش و تناسب اندام نمناک گفته ایم با استفاده از آن ها به جای وزنه، عضلاتتان را بسازید، اگر این کار ها را انجام دهید، مطمئن باشید بعد از زمان کوتاهی افراد برای این که بازوهای بزرگتری داشته باشد از شما مشاوره خواهند گرفت.

8. حرکات آرام و اسلوموشن برای داشتن بازوهای بزرگتر

تا جایی که می توانید آرام تمریناتتان را انجام دهید، چیزی که بیشتر از همیشه بر روی آن تاکید می شود، این است که حرکات تمرینی خود را تا جایی که می توانید آرام و آهسته انجام دهید.

به عنوان مثال یک کاری را که باید در عرض 12 ثانیه انجام دهید با شش ثانیه ای انجام دادن آن، تمام مزایای آن را از بین خواهید برد، سعی نکنید که در تمرینات سرعتی عمل کنید، این یکی از بهترین راه کارها برای داشتن عضلات بزرگتر در بازو و در عین حال پر تر بودن خواهد بود.

9. تمرین چین آپ یا پول آپ

برای ساخت عضلات، از تمرین دو سر بازو از یک میل استفاده کنید و برای شل کردن عضلات، دست هایتان را همراه با میل به سمت پایین بیاندازید و آن ها را بکشید، سپس دست ها را بالا بیاورید تا این که به سینه برسید، دوباره کار قبلی را تکرار کنید و میله را پایین بیاورید، تا جایی که می توانید این کار را تکرار کنید، سرعت این تمرین را طوری تنظیم کنید که در آن احساس راحتی داشته باشید، این حرکت یکی از رایج ترین تمرین ها برای بادی بیلدینگ است.

10. تمرین پوش آپ برای بزرگ شدن بازو

آیا به دنبال بازوهای بزرگتر هستید؟ یکی از تکنیک های قدیمی و موثر، تمرین پوش آپ می باشد، اگر می خواهید که عضلات سه سر بازو و شانه های قوی و بزرگ باشد، بهترین راه انجام دادن این تمرین است، به جای این که این تمرین را بسیار شدید انجام دهید، می توانید کمی حالت دست هایتان را تغییر دهید، برای ایجاد تغییرات یا سخت کردن تمرین می توانید دست هایتان را کمی به هم نزدیک تر کنید یا آن ها را از هم دور تر کنید، کم کم شدت این تمرین را افزایش دهید، این تمرین را جزء تمرین های هر روزه قرار دهید و خواهید دید که تغییرات به سرعت در شما به وجود می آید.

11. ایستادن روی دست ها برای بزرگ شدن بازو

یکی از بهترین تمرین ها برای داشتن بازوهای بزرگتر بدون استفاده از وزنه، حرکت پوش آپ با ایستادن روی دست ها است که البته حرکت سختی می باشد، با دست از زمین بلند شوید، به طوری که پاهایتان رو به بالا باشد، سعی کنید انگشت پاهای شما به جایی مثل دیوار تکیه داشته باشد تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید و تا جایی که می توانید این تمرین را تکرار کنید، شما می توانید این کار را با بازو های نزدیک به هم یا دور از هم انجام دهید، پوش آپ با ایستادن روی دست یکی از راه ها برای داشتن بازوهای بزرگ تر می باشد.

%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA.jpg

بزرگ و حجیم شدن بازوها با ایستادن روی دست ها

12. انجام تمرینات محکم و قدرتی برای بزرگ شدن بازوها:

اگر به دنبال تقویت عضلات جلو بازو هستید و می خواهید قدرت کامل را به بازو های خود وارد کنید، یکی از راه ها این است که یک توپ پلاستیکی و سفت بردارید و شروع به فشار دادن آن کنید، تا جایی که می توانید آن را فشار دهید و سپس آن را رها کنید، این حرکت را به دفعات زیاد تکرار کنید، اگر به دنبال بازوهای بزرگ هستید، این حرکت بسیار عالی است.

13. پوش آپ دیوار برای بزرگ شدن بازوها:

بله. حرکت پوش آپ آن قدرها هم که فکر می کنید آسان نیست، یکی از راه هایی که به وسیله آن می توان شدت آن را کاهش داد، پوش آپ با دیوار است، اگر می خواهید بدانید که چگونه بازوهای بزرگ تری داشته باشید از پوش آپ دیوار استفاده کنید، با این کار می توانید میزان شدت پوش آپ را باب میل خود انتخاب کنید، این که حرکت را آسان یا سخت انجام دهید، کاملا دست خودتان است، دست هایتان را روبرو روی دیوار بگذارید و تا جایی که دوست دارید و یا می توانید از دیوار دور شوید و به آن نیرو وارد کنید، پوش آپ با دیوار یکی از راه هایی است که برای شروع تمرینات مناسب است.

14. چرخش بازو برای حجیم شدن بازوها:

بازوی دایره ای یا چرخش بازو یکی از حرکاتی است که در مدرسه یا در باشگاه آن را انجام می دادیم و اگر می خواهید ماهیچه های قوی در بازوی خود داشته باشید، بهتر است که این حرکت را شروع کنید. برای این که عضلات خود را بیشتر از همیشه تحریک کنید، باید آرنج تان را قفل نگه دارید، سعی کنید که بازو های خود را تا جایی که می توانید سریع تر از همیشه بچرخانید، چرخش بازو ها یکی از راه های عالی برای داشتن عضلات دوسر بازویی بزرگتر می باشد.

15. حرکات پارو بدون وزنه برای بزرگ شدن بازوها:

برای انجام این حرکت به تنها چیزی که نیاز دارید، مشت دستانتان است، اما باید قدرت و پایداری آن را افزایش دهید، اگرچه که می توان این کار ها را با استفاده از دمبل هم انجام داد، اما بدون دمبل نیز انجام این کار ممکن خواهد بود، کافی است که حرکات پارو زدن را اجرا کنید و با این کار عضلات دو سر و سه سر را درگیر کنید، با این کار عضلات پشت بازوی شما نیز تحریک خواهند شد.

16. پرش ایکس برای داشتن بازوهای بزرگتر:

شاید برایتان عجیب باشد اما این حرکت می تواند بر روی بازوهای شما نیز تأثیرگذار باشد، این حرکت کاردیو باعث می شود که شما از تمام قدرت بازوی تان همراه با پا ها استفاده کنید، سعی کنید زمان انجام این تمرین را افزایش دهید، پرش ایکس یکی از راه هایی است که به وسیله آن می توانید بازوهای بزرگتری داشته باشید.

17. شنا مناسب برای رشد عضلات بازو:

آب مقاومت شما را افزایش می دهد و باعث می شود که عضلات قوی تری در کل بدن داشته باشید. هنگام شنا کردن می توانید از بازوهای تان استفاده کنید و متوجه این قضیه شوید که آب باعث می شود حرکات شما قوی تر و مقاوم تر باشد، از طرفی با این حرکات قدرتمند می توانید عضلات بازوی بزرگتری داشته باشید، این ورزش یکی از بهترین تکنیک ها برای کسانی است که به دنبال بازوهای بزرگ می باشند.

%D9%81%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%86%D8%A7.jpg

فواید شنا برای بزرگ شدن بازوها

سایر راه کارها برای بزرگ شدن بازو:

بسیار مهم است که در انجام این تمرین ها تعداد دفعات تکرار را افزایش دهید، اما آن ها را با آرامش انجام دهید، اگر به دنبال بازو های بزرگتر هستید، رعایت این نکته بسیار حائز اهمیت است.

شدت تمرینات خود را به آرامی افزایش دهید.

اجازه ندهید که بدن شما به یک تمرین عادت کند.

هنگام تمرین کردن نهایت دقت را داشته باشید.

بیش از حد هیجان زده نشوید.

تمام تمرین ها را با داشتن یک رژیم مناسب تکمیل کنید.

در مورد عضلات و ماهیچه ها بیشتر مطالعه کنید و راه های تقویت آن ها را در پیش بگیرید.

اگر به دنبال این هستید که ماهیچه های قوی تری داشته باشید، بهترین راه داشتن یک رژیم مناسب است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با بزرگ شدن بازو در یک ماه بدون وسیله [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
namnak.com .
راه میانبر بزرگ شدن بازوها بدون ورزشهای سخت و سنگین - نمناک

بزرگ شدن بازو و روش های بزرگ شدن بازو بدون ورزش و راه های مناسب برای بزرگ شدن ... گفته ایم یک نفر می تواند عضله دوسر بازوی زیبایی داشته باشد، بدون این که از ... به دنبال راه هایی می گردید که به وسیله آن بازوهای بزرگ تری داشته باشید، صبح ها ... ادامه...


setare.com .
4 حرکت بی نظیر برای بزرگ کردن سینه و بازو | ستاره

Dec 19, 2017 — بزرگ کردن عضلات بازو و سینه نقش مهمی در تناسب اندام و زیبایی فیزیک بدنی یک فرد دارد. از طرف دیگر، تقویت این عضلات به افزایش تعادل و ... ادامه...


www.beytoote.com .
چگونگی بزرگ شدن بازوها در خانه - بیتوته

بزرگ شدن بازوها،ورزش برای داشتن بازوهای بزرگ،بزرگ کردن بازوها،بازوهای ... یکی از بهترین تمرین ها برای داشتن بازوهای بزرگتر بدون استفاده از وزنه، حرکت ... برای تقویت و حجیم کردن عضله دو سرتان، بارفیکس دست عکس اصلاح شده را امتحان کنید. ... دارید نه هیچ وسیله ی اضافه ی دیگری، پس در هر زمان و هر مکان قابل انجام خواهند بود. ادامه...


www.asreelm.com .
داشتن بازوهای زیبا و خوش فرم با 4 تمرین ساده - عصرعلم

Jan 21, 2014 — تمام این تمرینات قابل انجام در منزل بوده و نیاز به هیچ وسیله اضافی ندارند. ... تصویر از کاهش وزن و لاغر شدن تا ۵۰ کیلوگرم بدون دارو و ورزش ... عالی بود من طی یک ماه و خورده ای تونستم یه بازوی خوش فرمو زیبا داشته باشم خیلی مطلب عالی بود ... هیکلم خوبه اماااااااا یه مشکل بزرگ دارم که بازوهام تپله واقعاااااااا شده واسم یه ... ادامه...


gymito.com .
جلو بازو حجیم به کمک این 5 حرکت فوق‌العاده امکان پذیر خواهد بود

Sep 9, 2019 — ... به باشگاه هدایت می‌کند! بهترین حرکات مورد نیاز برای داشتن جلو بازو حجیم را بخوانید. ... چرا که هر حرکت به یک بخش از عضلات بازو فشار خواهد آورد. در این بخش ... رفتن مورچه و … می‌توان بدون باشگاه رفتن عضلاتی حجیم داشت. ... برای افراد لاغرچی بخوریم برا کات شدن بازو و چی بخوریم برا حجیم کردن بازو؟ پاسخ ... ادامه...


www.elmevarzesh.com .
بدون نیاز به وزنه عضله بسازید ؛ عضله سازی با وزن بدن | علم ورزش

Oct 27, 2020 — حرکت پشت بازو دیپ یکی از حرکات پشت بازو در خانه و یک تمرین مهم برای ... در طول یک ماه می توانید هر روز یا 3 روز در هفته و حرکت را در 3 ست و هر ست با ... اگر انجام آن مانند تصویر برایتان دشوار است، می‌تواند تا زمان قوی شدن، زانوها ... از جمله حرکات بدنسازی بدون وسیله و تقویت عضلات پا در خانه، حرکت Wall Sit است. ادامه...


idat.ir .
راه میانبر حجیم و بزرگ شدن بازوها در خانه - بلاگنویسی Idat.ir

بزرگ شدن بازو بدون ورزش و تمرینات خاص ... تناسب اندامفان گفته ایم یک نفر می تواند عضله دوسر بازوی زیبایی داشته باشد، بدون این که ... بود، اگر به دنبال راه هایی می گردید که به وسیله آن بازوهای بزرگ تری داشته باشید، صبح ها زودتر از همیشه کار خود را آغاز کنید. 2. برای بزرگ شدن بازو سالم غذا بخورید ... از همین نویسنده ۸ ماه پیش ... ادامه...


fa.parsiteb.com .
روش حجیم کردن بازو ها با امکانات خانگی - پارسی طب

Oct 28, 2016 — برای حجیم کردن و تقویت عضله دو سرتان، بارفیکس دست عکس اصلاح شده را به یک بارفیکس دست عکس معمولی ارتقا دهید. میله را در ارتفاعی قرار ... ادامه...


www.chetor.com .
تقویت عضلات بازوها و شانه با ۲۰ نکته‌ای که دستان شما را ... - چطور

امروزه بازوهای چاق و افتاده مشکل بسیاری از افراد مخصوصا خانم‌هاست. ... عضلات دوسرِ بازویی قوی‌تر از همه‌ی عضلات بازو هستند و یک برآمدگی جذاب را درست بالای آرنج ... این حرکت پارویی (خم و صاف شدن بازو) را ۲۰ بار تکرار کنید. ... اما هنوز بدون استفاده از هیچ وسیله‌ای نیز می‌توانید با انجام این حرکات ورزشی به نتایج مطلوبی برسید. ادامه...


bornafit.ir .
چرا هر قدر ورزش می کنید، سایز بازو ها تغییر نمی کند ... - برنافیت

Jan 22, 2019 — آیا شما نیز ماه ها تلاش کرده اید بازو های خود را خوش فرم کنید اما تلاشتان ... حتی ممکن است برداشتن وزنه های سنگین تر نیز به لاغر شدن بازوهای شما کمک نکند. حتی شاید به جای آنکه این تمرینات، به سوختن چربی بازوهای شما کمک کند به بزرگ شدن ... این تمرین های ترکیبی، اول کمر و شانه ها و سپس عضلات دو سر و سه سر ... ادامه...


www.aparat.com .
تمرین بازو بدون وسیله در منزل یا محل کار - آپارات

تمرین بازو بدون وسیله در منزل یا محل کار. 67,059 ... تمرین در منزل یک ... تمرین عضلات سینه ،پست بازو و شکم ... ساخت عضلات بازو: بازوهات را اینطوری تمرین بده. ادامه...


www.aparat.com .
7 تمرین برای بزرگ کردن عضلات بازو (مشاوره فیتنس ... - آپارات

Apr 27, 2019 — بادی کلاب شهر مجازی سلامت ایرانیان : bodyclub.irبرترین کلینیک آنلاین رژیم در ایران : alorejjim.irمشاوره برنامه تمرینات بدنسازی و رژیم های کاهش و ... ادامه...


cafebazaar.ir .
برنامه تمرین‌های بازو - ورزش ماهیچه‌های دو سر - دانلود | کافه بازار

برنامه‌ای که به وسیله مربی‌های تناسب اندام طراحی شده و شامل تمرین‌های موثر و ... فقط با صرف ده دقیقه در روز و بدون نیاز به تجهیزات می‌توانید ماهیچه‌های دو سر و سه ... عالیییییییییییییییییی من ۵ ماه درام انجام میدم بازو هام انقدر بزرگ شدن با تشکر هارون. ادامه...


vista.ir .
4 حرکت بی نظیر برای بزرگ کردن سینه و بازو - ویستا

یکی از بهترین روش های برای افزایش حجم و بزرگ کردن سینه و بازو، ایزوله کردن عضلات این نواحی بدن است. اضولا حرکات بدنسازی دو نوع هستند: حرکات ایزوله و ... ادامه...


wanacenter.ir .
لاغر و سفت کردن بازوها با ورزش - جراح پلاستیک و زیبایی ...

بازوهای شل و ول و یا بزرگ می‌تواند موجب شرمساری شما شده و ظاهر شما را خراب کند! با این بازوها، پوشیدن لباس چسبان و یا پوشیدن لباس بدون آستین، باعث خجالت شما ... ادامه...


saednews.com .
بزرگ و حجیم کردن بازوها با چند تمرین ساده | ساعدنیوز

Oct 11, 2020 — عضلات دوسرِ بازویی قوی تر از همه ی عضلات بازو هستند و یک برآمدگی جذاب را درست بالای آرنج می سازند. ... نه هیچ وسیله ی اضافه ی دیگری، پس در هر زمان و هر مکان قابل انجام خواهند بود. ... حرکات پارو بدون وزنه برای بزرگ شدن بازوها:. ادامه...


www.barkhat.news .
چگونگی بزرگ شدن بازوها در خانه - برخط نیوز

Mar 18, 2020 — ایستادن روی دست ها برای بزرگ شدن بازو ... حال از محور کتف، بدون اینکه دستها خم شوند، آنها را بچرخانید. ... هر دو دست را بالای سر ببرید. ... خود نیاز دارید نه هیچ وسیله ی اضافه ی دیگری، پس در هر زمان و هر مکان قابل انجام خواهند بود. ... دوباره راهی منطقه شدند; دعوای دو زن چشم یک مرد را کور کرد; فال و طالع بینی آذر ماه 1399 ... ادامه...


zhaviz.com .
بدنسازی در خانه بدون وسیله - ژاویز

مس توان ورزش بدنسازی را در خانه و بدون نیاز بـه هیچ وسیله ایی هم انجام داد با حد اقل امکانات. ... در طول یک ماه می توانید هر روز یا 3 روز در هفته و حرکت را در 3 سـت و هر سـت با ... حرکت پشت بازو دیپ یکی از حرکات پشت بازو در خانه و یک تمرین مهم برای ... ورزش برای بزرگ شدن باسن و لگن، چگونه کمر باریک و باسن برجسته داشته باشیم ... ادامه...


kermany.com .
برنامه ورزشی لاغری سریع بالاتنه - مجله سلامتی دکتر کرمانی

مجله دکتر کرمانی - محلی برای لاغر شدن و کاهش وزن - رژیم دکتر کرمانی. ... دو دمبل در دست بگیرید و با هر دست یک زاویه ۹۰ درجه بسازید طوری که بازوها با زمین ... ها را به طرف بالای سر خود پرس کنید ( بدون اینکه وزنه ها را به سمت یکدیگر بیاورید ). ... باعث لاغری سینه میشه چون یکی از دوستام میگفت که این گونه ورزش باعث بزرگ شدن ... ادامه...


play.google.com .
ورزش در خانه - بدون تجهیزات - برنامه‌ها در Google Play

ورزش در خانه، حرکات ورزشی روزانه‌ای برای همه گروه‌های عضلانی اصلی‌تان ارائه می‌کند. بدون نیاز به رفتن به باشگاه، تنها با صرف چند دقیقه در روز در خانه می‌توانید عضله ... ادامه...


play.google.com .
برنامه کاهش وزن برای بانوان - ورزش در خانه - برنامه‌ها در Google Play

بهترین برنامه کاهش وزن برای بانوان جهت سوزاندن چربی و کاهش وزن در خانه! ورزش‌های چربی‌سوز ساده و مؤثر برای بانوان جهت کاهش چربی شکم، ران و بازو. با دنبال کردن ... ادامه...


ejiga.com .
چگونگی بزرگ شدن بازوها در خانه :: ایجیگا

بزرگ شدن بازوها،ورزش برای داشتن بازوهای بزرگ،بزرگ کردن بازوها،بازوهای ... یکی از بهترین تمرین ها برای داشتن بازوهای بزرگتر بدون استفاده از وزنه، حرکت پوش ... برای تقلید از وضعیت شنای سوئدی، یک قدم به عقب بروید، در حالیکه پاهایتان کاملا ... دارید نه هیچ وسیله ی اضافه ی دیگری، پس در هر زمان و هر مکان قابل انجام خواهند بود. ادامه...


drjamili.ir .
کوچک کردن سینه با ورزش: 18 حرکت ورزشی برای کاهش سایز ...

... که برای کاهش اندازه سینه در خانه و قوام بخشیدن به سینه های بزرگ تان می توانید انجام دهید. ... اکنون بازوهای خود را خم کنید و نیم تنه بالای خود را به سمت دیوار ببرید. ... با دست های صاف، بصورت طاق باز روی میز دراز بکشید و در هر دست تان یک دمبل داشته باشید. ... این یکی از قوی ترین راه های کوچک کردن سینه بدون عوارض جانبی است. ادامه...


www.jarahzadeh.com .
رژيمي براي لاغري بالاتنه - رژیم لاغری

چربي‌هاي بالا تنه به سرعت و بدون آنكه متوجه شويد ابتدا در صورت، گردن، بازوها، دور كمر و در ... اين چربي‌ها تحت تاثير دو هورمون هستند: كورتيزول كه به وسيله غدد فوق كليوي ... و افزايش كلسترول مصرف مي‌شوند نيز سبب گرد شدن شكم و بزرگ شدن بي‌دليل ... ادامه...


www.digikala.com .
لاغر کردن بازو - نکات ناگفته در مورد چربی سوزی بازوها + 7 ...

Oct 25, 2018 — فریب دستگاه های لاغری بازو و تبلیغ چربی سوزی بازوها را نخورید. ... هیچ ورزشی وجود ندارد که فقط چربی یک نقطه خاص از بدن را هدف قرار دهد و آن را ... سپس دست‌های خود را به سمت زانوها عقب بکشید و بدن را به حالت اول برگردانید؛ بدون این که آرنج‌های ... کوچک بسازید یا با سرعت کم و فواصل زیاد موج‌های بزرگ ایجاد کنید. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر